Nova Danışmanlık

Amerika’nin ticari kavşağı olan Florida Eyaleti’nde kurulmuş, ancak tüm Amerika genelinde hizmet veren genç ve dinamik bir şirkettir. Bununla birlikte, kurucu ortakları ve sonradan şirkete katılan diğer ortaklar hukuk, finans, maliye, sanayi, inşaat ve emlak konularında tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Nova Danışmanlık Amerika ve Türkiye’de, yatırım ve ticaret konularında, bireysel ve kurumsal bazda kapsamlı danışmanlık hizmeti vermektedir.
Şirketimiz Amerika’ya mal satmak isteyen , marka olmak isteyen firmalara hizmet veren bir kuruluş olup, tecrübeli hukuk danışmanları, mali müşavirleri, finans uzmanları, mortgage brokerlari ve emlak broker ve realtorleri , diğer uzmanlarıyla müşterilerinin durumuna en uygun çözümü üretebilecek deneyimli bir ekibe ve müşterek iş ortaklarına sahiptir.
Şirketimiz, Amerika’ya gelmek isteyen firmalara ilk kuruluştan itibaren , büyük masraflar yapmadan, büyük riskler almadan iş yapacakları alanlarda çözüm ortaklığı sunan bir kuruluştur.

Verdiğimiz Hizmetler

Hukuk Danışmanlığı

Etkili ve Gerçekçi İş Planlarının Geliştirilmesi

Ticari Vize Alınması

İthalat - İhracat Hizmeti ve Lojistik Desteğin Sağlanması

Şirket Kurulumu

Uluslararası Finans Kuruluşları Aracılığıyla Finans Sağlanması

Turguality ve Marka Yönetimi

EB5 Yatırımı

EB5 Yatırımcı Programı

EB 5 Yatırımcı Programı, Türkiye’den hemen ayrılmanıza gerek olmayan, iş ve sosyal hayatınızı kesintiye uğratmayan başvuru süreci ile öne çıkan yatırımcı programlardan biridir. Yabancı dil, eğitim seviyesi, profesyonel deneyim gibi ön koşullar bulunmaması ile talep görmektedir. Yatırım yaptığınız eyalette yaşama zorunluluğunuz yoktur. Eşiniz ve 21 yaşın altındaki çocuklarınızı başvurunuza dahil edebildiğiniz gibi Amerika’da dilediğiniz eyalete yerleşme ve iş fırsatlarından yararlanabilme imkanı sunar. Eğitim, sağlık gibi tüm sosyal haklardan Amerika vatandaşları ile tamamen eşit şartlarda faydalanabilirsiniz. ABD pasaportuna sahip olarak 156’dan fazla ülkeye vizesiz seyahat etme imkanı elde edebilirsiniz.